Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Никол Кидман се промени до непрепознатливост

Сцена

Никол Кидман се промени до непрепознатливост

Никол Кидман, која многумина ја сметаат за една од најубавите актерки во Холивуд, се промени до непрепознатливост и сето тоа поради новиот филм во кој таа глуми „Destroyer“.

Неjзината долги руси коси се заменети со костенлива перика, тенот и е потемен, а има и видливо помалку килограми, така што изгледа и многу постара.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.