Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Објавен новиот трејлер за филмот Спајдермен (ВИДЕО)

Сцена

Објавен новиот трејлер за филмот Спајдермен (ВИДЕО)

Новиот филм за Спајдермен пристигнува ова лето, а Марвел и Сони Пикчрс го објавија вториот трајлер, кој изгледа многу добро.

Том Холанд ќе ја има главната улога во филмот „Spider-Man: Homecoming“, откако претходно имаше улога во филмот „Captain America: Civil War“.

Роберт Дауни Џуниор во филмот ќе го игра соработникот на Спајдермен Тони Старк, додека Мајкл Китон ќе игра главен негативец.

„Spider-Man: Homecoming“ во кината ќе биде од 7 јули 2017 година.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.