Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џони Деп не смее да контактира со сопругата откако тој ја удрил

Сцена

Џони Деп не смее да контактира со сопругата откако тој ја удрил

Судот во Лос Анџелес му забрани на актерот Џони Деп да се доближи до неговата сопруга Ембер Херд откако таа го обвини дека повеќе пати ја удрил.

Деп не смее да контактира со Херд до судското сослушување закажано за 17 јуни.

Херд тврди дека Деп фрлил со мобилен телефон по неа за време на караницата и и го повредил лицето. Таа приложи и фотографии од повредите.

Херд пред два дена поднесе и барање за развод поради „ненадминливи разлики“.

Холивудската двојка во брак е 15 месеци, а немаат потпишано предбрачен договор.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.