fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Орландо Блум како од мајка роден на одмор во Сардинија (ФОТО)

Сцена

Орландо Блум како од мајка роден на одмор во Сардинија (ФОТО)

Холивудскиот актер, Орландо Блум, гордо мавта со машкоста додека е на одмор во Сардинија заедно со својата девојка, пејачката Кети Пери.

Блум очигледно нема никаков проблем да шета наоколу како од мајка роден, додека папараците го следат секое негово движење.

Откако покажа сè што има се нафрли врз Пери, страсно бакнувајќи ја. Најверојатно цел ден ќе шеташе гол, но фактот што беа во друштво со неколку пријатели го спречи во тоа.

Внимание, следуваат фотографии кои може да ја покачат температурата во вашата соба ;)

1 2 3 4
<
>

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.