Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПО „КОРПАТА“ ОД РИЈАНА: Дрејк лудо вљубен во Тејлор Свифт?

Сцена

ПО „КОРПАТА“ ОД РИЈАНА: Дрејк лудо вљубен во Тејлор Свифт?

Музичарот Дрејк се вљубил во својата колешка Тејлор Свифт (26), а нејзиното внимание се обидува да го придобие со купување подароци за нејзините мачки Оливија и Мередит. 

Многу му е драга и ја заведува купувајќи подароци за нејзините мачки, велат пријателите на Дрејк (30).

– Тој е негов начин за да и каже дека му е грижа за неа, велат пријателите, тврдејќи дека на тој начин се обидува да ја преболи Ријана.

Музичарот на мачките им купил дизајнерска чанта во кои ќе можат да патуваат заедно со Тејлор.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.