fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

КАЈЛИ ЏЕНЕР ГО „ЗАПАЛИ“ ИНТЕРНЕТОТ: Оваа фотографија доби преку два милиони лајкови!

Маркетинг

Сцена

КАЈЛИ ЏЕНЕР ГО „ЗАПАЛИ“ ИНТЕРНЕТОТ: Оваа фотографија доби преку два милиони лајкови!

Една од најмладите сестри во кланот Кардашијан, Кајли Џенер, на Инстаграм објави фотографија на која позира речиси гола.

Предниот дел на телото и е прекриен само со сина боја, што беше сосема доволно да ја заинтигрира фантазијата кај фановите.

Џенер (19) со оваа фотографија го најави проектот со фотографката Саша Самсон и патем собра два милиони лајкови.

Најмладата членка на кланот Кардашијан во последно време почна да објавува се повеќе провокативни фотографии, а најави дека наскоро ќе објави уште слични фотографии.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.