Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Објавен трејлерот за „Shang-Chi“ – за еден ден собра 10 милиони прегледи (ВИДЕО)

Промо

Објавен трејлерот за „Shang-Chi“ – за еден ден собра 10 милиони прегледи (ВИДЕО)

Објавен трејлерот за „Shang-Chi“ – за еден ден собра 10 милиони прегледи (ВИДЕО)

И официјално беше објавен трејлерот за новиот хит филм на Марвел – „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings“, кој само за викендот собра преку 10.4 милиони прегледи.

Филмот неславно беше одложен неколку пати поради корона пандемијата, а според последните најави треба да се прикажува во кината од 3 септември.

Погледнете го трејлерот во продолжение:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.