fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ријана фотографирана нервозна и со вино во рака по терористичкиот напад во Ница (ФОТО)

Сцена

Ријана фотографирана нервозна и со вино во рака по терористичкиот напад во Ница (ФОТО)

За време на терористичкиот напад во Ница во кој беа убиени 84 луѓе, Ријана вечерала во еден француски ресторан, од каде била веднаш евакуирана.

Имено, 28-годишната пејачка била фотографирана за време на инцидентот како држи чаша црвено вино во раката и вознемирено зборува на нејзиниот телефон.

Ријана, која фановите ја викаат Рири, била со своето обезбедување цело време кое се погрижило пејачката да е безбедна.

По инцидентот во Ница, Ријана го откажа концертот таму кој пребаше да се одржи во петокот.

РИРИ (1) РИРИ (2) РИРИ (3) РИРИ (4) РИРИ (5) РИРИ (6) РИРИ (7)
<
>

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.