fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Се разделија Џиџи Хадид и Зеин Малик

Сцена

Се разделија Џиџи Хадид и Зеин Малик

Една од најпознатите славни двојки, манекенката Џиџи Хадид и пејачот Зеин Малик, се разделија по само седум месеци.

Иако, за нивниот прекин веќе неколку дена кружеа гласини, кога странува збор за славни личност ништо не може да остане тајна.

– Тие беа во конфликт поради нејзинитот роденден. Но, тоа е така кај нив. Веќе неколку пати прекинуваа и се смируваа, па постојат шанси веќе утре повторно да бидат заедно, откри непознат ивор за „Е!Онлајн“.

– Таа е многу тажна и ќе направи се за да ги решат проблемите кои им се најдоа на патот. За неа најголем проблем е оддалеченоста и фактот дека поради работата понекогаш не можат да стигнат ниту да се слушнат, додава тој.

Да потсетиме, нивната врска се обелоденија минатата година во септември, кога се појавија заедно на доделувањето на Американските мизчички ннагради, само неколку дена откако Џиџи ја прекина шестмесечната врска со Џо Џонас. За ова Џо подоцна прокометира дека е „многу интересно колку брзо продолжила понатаму“.

Од тогаш, двојата нивната љубов често ја покажуваше на социјалните мрежи,  направија и нивното прво службено издание на црвениот тепих како двојка, а снимија и романтичен едиторијал за „Воуг“ и спот за неговата песна „Pillowtalk“.

Па, се чини дека не сите работи онака како што изгледаат од страна.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.