Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Светлана Цеца Ражнатовиќ: Бременоста на мојата ќерка е благослов од Бог за целото семејство

Шоубиз

Светлана Цеца Ражнатовиќ: Бременоста на мојата ќерка е благослов од Бог за целото семејство

Идната баба по трет пат, Светлана Цеца Ражнатовиќ, е пресреќна откако дознала за новата бременост на својата ќерка Анастасија. Во интервју за медиумите, Цеца открива дека била прекрасно изненадена кога Анастасија и го открила полот на бебето преку видео повик.

„Таа вест за мене не беше шок, туку прекрасно изненадување. Ова е голем благослов од Бога за целото семејство“, изјави Цеца.

Инаку, семејството веќе се подготвува за новото пристигнување, а Анастасија и нејзиниот сопруг Немања се во Севиља каде уживаат во секојдневието и интензивно ја подготвуваат собата за бебето.

Цеца исто така откри дека Анастасија се чувствува одлично и дека спие малку повеќе од вообичаено, што е сосема нормално. Со внимание и незаборавни моменти, семејството на Цеца сигурно ќе го дочека новиот член со радост и љубов.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.