Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дејвид Бекам ќе ги открие деталите од својот приватен живот во новиот документарец на Нетфликс

Шоубиз

Дејвид Бекам ќе ги открие деталите од својот приватен живот во новиот документарец на Нетфликс

Светски познатиот фудбалер Дејвид Бекам ќе ги открие неверојатните детали и тајни од неговиот приватен живот во новиот документарен филм кој планира да го сними Нетфликс. Филмот со буџет од 16 милиони фунти, дел од кој е посветен на битката на Бекам со опсесивно-компулсивното нарушување, ќе претстави непознати факти од животот на овој славен спортист.

Британскиот весник Дејли Мејл открива дека Бекам не можел да спие со часови навечер поради својот проблем со опсесивно-компулсивното пореметување. Сепак, тој го справува својот проблем со чистење и уредување на куќата, што призна дека го прави додека неговото семејство спие. Иако свесен дека неговото однесување е чудно, тој продолжува да го прави бидејќи мрази да се буди во неред.

Овој документарец, кој се најавува како искрена приказна за животот на Бекам, ќе вклучи приватни снимки и интервјуа со членовите на неговото семејство, како и други важни луѓе од неговиот живот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.