Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Зејн откако раскина со Џиџи преку апликација бара „пополни жени“

Шоубиз

Зејн откако раскина со Џиџи преку апликација бара „пополни жени“

Зејн откако раскина со Џиџи преку апликација бара „пополни жени“

По турбулентното раскинување со манекенката Џиџи Хадид, се чини дека пејачот Зејн Малик се обидува да најде нова љубов преку апликација.

Неговиот профил се појави на апликацијата за запознавање WooPlus, која овозможува состаноци со плус сајз девојки, пишува Mirror.

Апликацијата користи технологија за препознавање лице за да го потврди идентитетот на корисникот, а во јавноста протече видео на Зејн со изрази на лицето на емотиконите прикажани над неа, што е наводно доказ дека профилот е навистина негов.

Малик во интервју за Билборд изјави дека сака пополни жени.

– Ми се допаѓаат девојки кои се малку поисполнети во одредени области – убави области. Сакам пополни жени. Уживам и во интелектуален разговор, во кој некој може да состави реченица надвор од фризурата и шминката што ја носи и да зборува за нешто политичко или за светот – изјави пејачката.

За потсетување, Малик раскина со манекенката пред три месеци бидејќи тој наводно ја удрил и турнал мајката на Џиџи, Јоланда Хадид (58). Јоланда одби да ја коментира ситуацијата. Поранешниот пар во октомври објави дека одлучиле да ја прекинат врската, но дека заедно ќе учествуваат во одгледувањето на нивната ќерка Каи.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.