fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЖЕШКА ФОТОСЕСИЈА: Џо Џонас секси под туш (ФОТО)

Сцена

ЖЕШКА ФОТОСЕСИЈА: Џо Џонас секси под туш (ФОТО)

Поранешниот член на популарниот бенд „Џонас Брадерс“, а сегашен фонтмен на групата ДЕНС, Џо Џонас снимеи секси фото сесија за списанието „Нотишн“.

Дваесет и седумгодишниот пејач со серијата црно-бели фотографии направени под туш, ги покажа секси мускули и тетоважи и потврди дека повеќе не е дете од фабриката на сониптата на „Дизни“.

Џо е познат како редовен член на салите за вежбање, што се гледа и на неговото тело, по кое збудалеа и повеќе славни дами, како Тејлор Свифт, Деми Ловато и Џиџи Хадид, која на крајот го остави по шест месеци врска поради Зајн Малик, со кого се уште е во среќна врска.

@notionmagazine

A photo posted by J O E J O N A S (@joejonas) on

Последните гласини за Џо се дека е вљубен во убавата манекенка Џулијан Херц, но пејачот главно мудро молчи кога е во прашање неговиот љубовен живот.

Инаку, Џо е познат и како „фраерот“ кој ја „откачи“ Тејлор Свифт со телефонски повик во траење од само неколку секунди.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.