Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Што ќе каже Џо Џонас? Неговата поранешна сопруга отиде на вечера со неговата поранешна девојка

Шоубиз

Што ќе каже Џо Џонас? Неговата поранешна сопруга отиде на вечера со неговата поранешна девојка

Пејачката Тејлор Свифт (33) и актерката Софи Тарнер (27), двете поранешни партнерки на Џо Џонас (34), одлучија да излезат заедно во Њујорк. Се забавувале до два часот по полноќ и секако ималe доволно теми за разговор.

Вечерале, а потоа останале да пијат до два часот по полноќ и излегоа заедно рака под рака, пренесува Daily Mail. Пејачката излезе во фустан и широка тексас јакна, додека актерката се одлучи за сив топ и панталони.

Имено, Тејлор и Џо беа во врска во 2008 година, а пејачот се венчаше со Софи во 2019 година. Многу фанови неодамна беа изненадени од веста дека славниот пар се разведува. Џонас поднел барање за развод во судот во Мајами и ангажирал адвокат.

„После четири прекрасни години брак, решивме да се разделиме. Има многу приказни за тоа, но ова е навистина заедничка одлука. Се надеваме дека секој може да ја почитува нашата приватност и приватноста на нашите деца“, напишаа Џо и Софи во заедничкото соопштение.

Имаше сомнежи дека песната „Forever & Always“ од албумот на Тејлор „Fearless“ е за Џонас, како и „Mr. Perfectly Fine’, а пејачката за време на гостувањето во шоуто на Елен Деџенерис откри дека Џо ја прекинал врската со телефонски повик од 25 секунди. Сепак, тие подоцна ја поправија својата врска, а Тејлор му се извини што го прозва на таков јавен начин, додека тој рече дека се во добри односи.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.