fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИНТЕРВЈУ НА ГОДИНАТА: Лост фриквенсис за Популарно.мк

Uncategorized

ИНТЕРВЈУ НА ГОДИНАТА: Лост фриквенсис за Популарно.мк

2016 година беше навистина турбулентна, со многу предизвици и цели кои си ги поставивме, дел ги оствариме, а останатите ги оставаме за годината која следува.

Редакцијата на Популарно.мк имаше можност да направи интервју со многу познати ѕвезди од македонскиот, балканскиот, но и светскиот шоубизнис, а како интервју на годината го издвојуваме интервјуто направено со младиот диџеј Феликс Де Лает, познат во јавноста како Лост Фриквенсис.

Интервјуто можете да го прочитате тука.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Uncategorized

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.