Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БРИТНИ ИЗГУБИ НА СУД: Таткото останува нејзин старател

Актуелно

БРИТНИ ИЗГУБИ НА СУД: Таткото останува нејзин старател

БРИТНИ ИЗГУБИ НА СУД: Таткото останува нејзин старател

Бритни Спирс изгуби на суд по барањето да биде одземенo старателството на нејзиниот татко кој веќе 13 години управува со нејзиниот живот.

Бритни минатата недела директно му се обрати на судот за случајот со контраверзното старателство.

Пејачката се најде на насловните страници ширум светот откако по две години конечно проговори и побара да преземе контрола над својот живот и над своите финансии.

Бренда Пени, судијката одговорна за надзор на старателството над Бритни Спирс, го одби нејзиното барање нејзиниот татко Џејми Спирс да се отстрани од позицијата нејзин старател и тој понатаму има контрола над нејзиниот живот.

 

 

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.