Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Наместо на Вимблдон, Надал се сонча на јахта на Ибица (ФОТО)

Актуелно

Наместо на Вимблдон, Надал се сонча на јахта на Ибица (ФОТО)

Наместо на Вимблдон, Надал се сонча на јахта на Ибица (ФОТО)

Рафаел Надал ужива во летото откако ги откажа настапите на Вимблдон и Олимските игри.

Шпанскиот тенисер одлучи да не настапи на овие турнири за да го одмори телото по долгата сезона на земја и за да може да продолжи да игра на високо ниво.

Тој овие мигови ги користи да ужива со своите пријатели на својата јахта од 5 милиони евра.

Утре (28 јуни), по пауза од една година, започнува новото издание на најважниот и најпрестижниот турнир на светот – Вимблдон.

Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_3
<
>

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.