Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Принцот Хари повторно пристигна во Лондон без Меган, причината за посетата ќе ве растажи

Актуелно

Принцот Хари повторно пристигна во Лондон без Меган, причината за посетата ќе ве растажи

Принцот Хари повторно пристигна во Лондон без Меган, причината за посетата ќе ве растажи

Принцот Хари е повторно во Обединетото Кралство поради специјална причина.

После се што се случуваше во последно време, новата средба на Вилијам и Хари може да се смета за историска. По се изгледа единствена личност што може принцовите да ги обедини барем за момент е нивната покојна мајка.

Војводата од Сасекс (36) пристигнал во Лондон и треба да присуствува на откривањето на статуата во чест на принцезата Дијана, кое ќе се оддржи пред палатата Кензингтон на 1 јули, денот кога би наполнила 60 година.

Меган Маркл останала во Калифорнија со нивните две деца, двегодишниот Арчи и новоредената ќерка Лилибет која ја добија на 4 јуни.

Како што се наведува тој пристигнал порано во Лондон бидејќи треба да помине 5 дена во карантин и после тоа ќе биде тестиран за коронавирус за да може да присуствува на тој свечен настан.

 

 

 

 

 

 

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.