fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Денеска сончево и топло до 34 степени

Актуелно

Денеска сончево и топло до 34 степени

Времето во Македонија ќе биде сончево со слаб северен ветер.

Утринската температура ќе се движи од 8 до 16, а дневната од 26 до 34 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со слаб северен ветер. Температурите ќе се движат од 12 до 32 степена.

УХМР за наредните денови најавува период на стабилно време со постепен пораст на дневната температура на воздухот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.