Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Малолетник расечен со нож од врсник во Скопје

Актуелно

Малолетник расечен со нож од врсник во Скопје

Во полицијата вчера Ш.К.(39) пријавила дека на 04.01.2016 година околу 20,00 часот на ул.„Скупи“ 16-годишен малолетник од Прилеп физички го нападнал нејзиниот 15-годишен син и со нож му нанел расекотина во пределот на градниот кош.

Повредениот малолетник, соопшти денеска МВР, бил пренесен во ГОБ „8-ми Септември“ за укажување лекарска помош.

По целосното расчистување и документирање на случајот, стои во соопштението, ќе следи соодветен поднесок.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.