fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нападнат 25-годишен скопјанец на улица „Бутелска“

Маркетинг

Актуелно

Нападнат 25-годишен скопјанец на улица „Бутелска“

Три непознати лица синоќа околу 21 часот во општина Бутел го нападнале 25-годишниот М.Н. и му одзеле 100 евра. 

Како што соопшти МВР, М.Н.  додека сам чекал кај старата автобуска постојка на последна 57, запрело возило во кои биле осомничените и откако му понудиле превоз до село Љуботен тој влегол во возилото по што осомничените физички го нападнале и му одзеле 100 евра.

Се преземаат мерки за целосно расчистување.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.