fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нов земјотрес вечерва во Скопје

Актуелно

Нов земјотрес вечерва во Скопје

Нов земјотрес вечерва во 19:53 часот повторно ги потресе скопјани.

Според податоците од европскиот сеизмолошки институт, земјотресот бил со јачина од 4.8 степени, на длабочина од 5 километри, со епицентар во скопско Стајковци.

Повеќе информации очекуваме наскоро.

530232-local

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.