Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Поплавен дел од „Јужен булевар“

Вести

Поплавен дел од „Јужен булевар“

Соообраќајот на „Јужен булевар“ во Скопје од изутринава се пренасочува по улицата „Јордан Мијалков“. 

Како што потврдија за МИА од МВР, пренасочувањето е поради насобрана поголема количина на вода зад Трговскиот центар „Рамстор“.

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека се работи за дефект со канализацијата, кој утрово бил пријавен. На терен се две цистерни.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.