Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Прегазено дете на патот кон Злокуќани

Актуелно

Прегазено дете на патот кон Злокуќани

Патничко возило „Мерцедес“ со скопски регистарски таблички вчера попладне околу 18:30 часот удрило во пешак на улицата „Скупи“, на патот кон Злокуќани.

Од МВР ги потврдуваат информациите и посочуваат дека според првичните информации станува збор за дете.

Според информациите на медиумите прегазеното дете веднаш е пренесено во Ургентниот центар. Се уште нема информации за неговата здравствена состојба.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.