fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Среќна Нова 2016 година!

Актуелно

Среќна Нова 2016 година!

Среќна Нова 2016 година, драги пријатели на Популарно.мк.

Ви посакуваме здравје, среќа, мир и спокој во новата година.

Нови 12 месеци во кои ќе ја препознаете љубовта, во кои вие несебично ќе сакате и некој ќе ве сака вас!

Бидете поведени од духот на амбициозноста кој ќе ви донесе само позитивни нешта во вашиот живот.

За сите нас 2016 е година на нови предизвици, препреки кои чекаат да ги прескокнеме. Понекогаш ќе паднеме. Но, не плашете се од грешките, тие ве водат на патот кон успехот!

2016 е година која секој од нас ќе го направи постар за една година од својот живот, а со тоа помудар и поискусен човек.

Да се радуваме на малите нешта и да славиме за големите успеси. Овие празници, магијата е во вашето срце, само верувајте!

Нека е среќна, весела и бериќетна новата 2015 година!

ИСКРЕНИ ЖЕЛБИ ЗА СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ од редакцијата на Популарно.мк!

Овие празници, магијата е во вашето срце, само верувајте!

Posted by Популарно.мк on Wednesday, 30 December 2015

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.