Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Срна се прошета на првиот снег на Пелистер (ФОТО)

Вести

Срна се прошета на првиот снег на Пелистер (ФОТО)

На фејсбук страницата на Националниот парк „Пелистер“ се појави фотографија од срна која била забележена од камерите на националниот парк како се шета на првиот снег.

„Прошетка на првиот снег во НП Пелистер“  – стои во описот на фотографијата.

Во продолжение погледнете ја објавата:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.