fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Облачно со северен ветер

Актуелно

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Облачно со северен ветер

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно со слаб до умерен, а долж Повардарието повремено и засилен северен ветер. Претпладне во западните делови ќе провејува снег.

Температурата ќе се движи од 3 до 11 степени.

Во Скопје ќе биде променливо облачно со слаб до умерен засилен северен ветер.

Температурата ќе достигне до осум степени.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.