fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Втор Поштенски маратон во Прилеп

Актуелно

Втор Поштенски маратон во Прилеп

Во Прилеп денеска ќе се одржи вториот по ред Поштенски маратон.

Маратонот, покрај рекреативниот карактер има и хуманитарен, секоја котизација од пријавените тркачи ќе биде донирана на фондот на Црвениот крст за помош на поплавените подрачја во Македонија.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.