fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Загина уште еден македонски полицаец: Бројот на загинати се искачи на шест

Маркетинг

Актуелно

Загина уште еден македонски полицаец: Бројот на загинати се искачи на шест

Бројот на загинати полицајци се искачи на шест.

Синоќа припадник на МВР им подлегнал на повредите во Клиничкиот центар во Скопје, објави Алфа.

Македонија прогласи дводневна жалост.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.