Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

2019 балони за старт на новата година! (ФОТО)

Занимливости

2019 балони за старт на новата година! (ФОТО)

На оваа #ФотографијаНаДенот е прикажан дел од 2.019 балони со кои Трговската комора во бразилската метропола традиционално го прославува крајот на деловната 2018-та.

За да не страдаат животната средина и расположението за забава, балоните се биолошки разградливи.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.