Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Белата куќа е подготвена за празниците (ВИДЕО)

Занимливости

Белата куќа е подготвена за празниците (ВИДЕО)

Божиќ е празник кој многу се почитува насекаде низ светот, без разлика на тоа дали луѓето се големи верници или не.

Како секоја година, така и оваа, Белата куќа е главна тема за разговор кога станува збор за Божиќните декорации.

Но, наместо обичните светилки и новогодишните елки, Меланија Трамп реши да и даде свој „шмек“ на Белата Куќа и за првпат сама го украси домот на претседателското семејство за Божиќните празници.

Претседателското семејство одбра мрачни тонови со кои го украси главниот ходник на Белата Куќа, но и тоа не помина без константните критики од корисниците на социјални мрежи.

Украсувањето е навистина еден посебен момент, па затоа сигурно би сакале да погледнете како е декорирана оваа година.

Гришам подоцна објасни дека невообичаениот мрачен изглед се должи на тоа што целиот ходник не е осветлен, па дури потоа беше објавено и видео за да се појасни дека оние кои ја украсиле Белата Куќа си ја завршиле работата како што треба.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.