fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЦЕЛОСНА РАСПРОДАЖБА: Цел свет го сака белиот капут на Меган Маркл (ФОТО)

Магазин

ЦЕЛОСНА РАСПРОДАЖБА: Цел свет го сака белиот капут на Меган Маркл (ФОТО)

Откако Британската палата ја објави свршувачката на принцот Хари и актерката Меган Маркл, светот полуде по белиот капут на идната војводка.

Модните магазини набргу пренесоа дека капутот е на канадскиот бренд Line the Label и дека чини 450 фунти, по што капутот бил распродаден само за неколку секунди, а нивната страница била исклучена поради преоптеретеност на серверот.

Но, распродаден е и зелениот фустан што го актерката го носеше под капутот, дизајн на брендот P.A.R.O.S.H., а во мала количина се и чевлите на Меган кои се модел на Aquazzura.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.