fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дејвид Бекам на модна ревија на „Луј Витон“ во Париз (ФОТО)

Магазин

Дејвид Бекам на модна ревија на „Луј Витон“ во Париз (ФОТО)

Поранешниот англсики фудбалер Дејвид Бекам допатува во Париз, но не за да гледа фудбал, туку за модната ревија на познатиот бренд „Луј Витон“.

Дејвид бил „фатен“ по излегувањето од ревијата, на која се појави во целосно црно модно издание: широки панталони и маица, очила и голема „Лиј Витон“ торба.

133228840

Бекам (41), чиј поголем дел од телото е покриено со тетоважа, овој пат ги покажа само оние на вратот, но се очекува наскоро некоја нова кампања кога повторно ќе се соблече.

133228838

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.