Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Како од стара куќа да направите удобно живеалиште? (ВИДЕО)

Ви препорачуваме

Како од стара куќа да направите удобно живеалиште? (ВИДЕО)

Американските дизајнерки Алисон Вилсон и Сара Ричардсон успеаја од куќа стара речиси сто години да направат привремено, но сепак удобно живеалиште.

Чистите, префинети линии и природните материјали ја прават куќата и поубава и помодерна. Неутрално-сивата палета со сини мотиви и нежниот, опуштен мебел создава формална, но сепак опуштена атмосфера во дневната соба, кујната, трпезаријата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.