Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Меланија Трамп конечно проговори за аферите на нејзиниот сопруг Доналд Трамп

Занимливости

Меланија Трамп конечно проговори за аферите на нејзиниот сопруг Доналд Трамп

Првата дама на САД Меланија Трамп изјави дека не се занимава со шпекулациите за наводните неверства на нејзиниот сопруг, американскиот претседател Доналд Трамп.

Во интервју за мрежата Eј-Би-Си (ABC), запрашана за можните авантури на Трамп, првата дама одговори дека тоа за неа не е „прашање за грижа“.

– Јас сум мајка и прва дама, имам многу поважни работи за  размислување, вели таа.

Меланија досега не ја коментираше аферата на нејзиниот сопруг со  порно актерката Сторми Даниелс.

– Медиумите сакаат да шпекулираат. Не е секогаш пријатно тоа да се слушне, но знам што е точно, а што не е, вели Меланија Трамп.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.