fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НЕВЕРОЈАТНО ФОТО: Мрзелива ласица на грбот на клукајдрвец

Маркетинг

Занимливости

НЕВЕРОЈАТНО ФОТО: Мрзелива ласица на грбот на клукајдрвец

Шетајќи се со својата сопруга, Мартин Лемеј направил неверојатна фотографија, на која е забележана необична појава- ласица на грбот на клукајдрвец.

Мартин забележал шушкање и раздвиженост помеѓу крошните на блиските дрвја. Клукајдрвецот се обидувал да ја симне од грбот малата ласица.

Клукајдрвецот слетал на земја и успеал да се ослободи од натрапникот што најверојатно се обидувал да си „најде ручек“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.