fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИНСПИРАТИВНО ВИДЕО: Љубовта нема дефиниција, љубовта е само љубов

Маркетинг

Видео

ИНСПИРАТИВНО ВИДЕО: Љубовта нема дефиниција, љубовта е само љубов

Оваа видео снимка ќе го разнежни секој човек и служи како доказ дека во љубовта не треба да има етикети и дека сепак на крај љубовта победува се.

Погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.