Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Запоставен и со вишок килограми: Фудбалерот Жерар Пике снимен на аеродромот во Мајами

Шоубиз

Запоставен и со вишок килограми: Фудбалерот Жерар Пике снимен на аеродромот во Мајами

Поранешниот фудбалер на Барселона, Жерар Пике, ja изненади јавноста снимен на аеродромот во Мајами, каде што пристигнал да ги посети своите синови Саша и Милан. На почетокот на месецот, неговите синови се преселија во Мајами заедно со нивната мајка, пејачката Шакира.

Сепак, многумина забележаа дека Пике изгледал запоставено и дека добил неколку вишок килограми. Фудбалерот изгледал и доста изморено, што предизвикало коментари на социјалните мрежи.

Новинарите го опколиле Пике, но тој не дал никакви изјави. Пред да отпатува во Мајами да ги види своите синови, Пике бил на одмор во Абу Даби со својата нова девојка, Клара Чиа.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.