Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

Занимливости

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

Се затвори и 16-то издание на модниот викенд во Скопје, се појавија новинари, модни вљубеници, пријатели и соработници. Последниот ден го затвори Ирина Тошева со нејзина самостална презентација.

Меѓу останатите се појави и една девојка која го привлече целото внимание на присутните. Облечена во долг фустан наликуваше на ангел. Новинарите и фотографите не останаа рамнодушни и ја фотографираа цела вечер.

Со голема професионалност и цел тим кој стои зад оваа девојка допрва ќе се слуша.

Од анонимен извор дознавме дека станува збор за инстаграм девојка која може да ја најдете по името #ninnared.

Ја пронајдовме по социјалните мрежи и еве како изгледаше на претходните денови на модниот викенд.

Ден 1.

Ден 2.

Ден 3

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.