fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Позирањето со пиштол заради селфи заврши со смрт

Ви препорачуваме

Позирањето со пиштол заради селфи заврши со смрт

Позирањето за селфи со пиштол заврши со смрт во САД, пренесоа американските медиуми.

19-годишно момче од Тексас почина од прострелна рана во грлото во стан во Хјустон.

Дилион Алонсо Смит пронашол пиштол. Заедно со својот братучед тој почнал да прави фотографии со оружјето и да ги закачува на интернет. Одеднаш пиштолот испукал и тинејџерот бил смртно застрелан. Неговиот братучед бил во друга соба за време на трагичната несреќа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.