Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРЕТСЕДАТЕЛСКА ЕКЛИПСА: Трамп постираше слика, како тој го „помрачува“ Обама

Занимливости

ПРЕТСЕДАТЕЛСКА ЕКЛИПСА: Трамп постираше слика, како тој го „помрачува“ Обама

Американскиот претседател Доналд Трамп ретвиташе фотографија од него како го „помрачува“ поранешниот претседател Барак Обама, во стилот на неодамнешната еклипса на Сонцето.

„Најдобрата еклипса досега“, стои покрај фотографијата на која Трамп, во боја, полека го засенува Обама, кој е во црно-бела боја.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.