Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Роналдо ја објави првата фотографија со новородената ќеркичка по смртта на синчето

Магазин

Роналдо ја објави првата фотографија со новородената ќеркичка по смртта на синчето

Кристијано Роналдо (37) и девојката Џорџина Родригез (28) минуваат низ тежок период откако го загубија синот минатата недела.

Фудбалерот ја објави првата семејна фотографија на Инстаграм по големата трагедија.

-Доме сладок доме. Џио и нашето девојче конечно се со нас. Сакаме да им се заблагодариме на сите за нивните убави зборови и гестови. Вашата поддршка е многу важна за нас и сите ја почувствувавме љубовта и почитта што ја имате кон нашето семејство. Сега е време да бидеме благодарни за животот што штотуку го дочекавме – напиша Кристијано, кој позираше со бебето во неговите раце.

Инаку, Роналдо и Џорџина на почетокот на минатата недела објавија дека го загубиле новородениот син. Двојката веќе има четири деца, од кои едно биолошко, а претходно фудбалерот ги добил децата преку сурогат мајка. Во октомври минатата година беше откриено дека очекуваат близнаци. Парот потоа позираше во кревет со слика од ултразвук.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.