Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН: Принцезата Шарлот полни 4 години (ФОТО)

Магазин

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН: Принцезата Шарлот полни 4 години (ФОТО)

Извор: Инстаграм

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН: Принцезата Шарлот полни 4 години (ФОТО)

Да, и ние не можевме да веруваме дека поминаа четири години од раѓањето на принцезата Шарлот, а секако Кејт не ја пропушти шансата да направи фотографии за оваа специјална пригода.

Војвотката од Кембриџ е љубител на фотографијата и сама ги прави фотографиите на нејзините деца, па неодамна имавме шанса да ги видиме најновите од принцот Луи по повод неговиот прв роденден.

Принцезата е порасната и изгледа преслатко на фотографиите објавени на официјалниот инстаграм профил на британската палата:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Таа на едната фотографија е облечена во сино пролетно фустанче, а во останатите две носи карирано здолниште.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Очигледно мама Кејт обожува да ги фотографира своите деца во природа.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.