Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мадона пристигна во Тел Авив за финалето на Евровизија (ВИДЕО)

Низ објективот

Мадона пристигна во Тел Авив за финалето на Евровизија (ВИДЕО)

Мадона пристигна во Тел Авив за финалето на Евровизија (ВИДЕО)

Поп ѕвездата Мадона пристигна во Тел Авив со што и официјално го потврди нејзиното учество во финалето на Евровизија кое ќе се одржи во сабота на 18-ти мај. 

Како што пишуваат израелските медиуми, Мадона пристигнала со приватен авион на аеродромот Бен Гурион. На главата носела голем шешир за да ги спречи фотографите, а со својата придружба била донесена во хотелот Дан каде што го резервирала целиот 4-ти спрат.

По нејзиното доаѓање имала недоразбирање со организаторите кога пристигнала на проба во Арената затоа што не ѝ дозволиле да влезе со оглед на тоа што до тој момент таа немала потпишано договот за настапот. Дополнително се било решено. Опремата за нејзиниот настап била донесена со бродови.

Со неа пристигнале 135 личности од кои 40 се „back“ вокали, 25 танчери, а останатите се техничари.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.