Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Бекстејџ упад“ кај Лила Филиповска во гардероба – полугола ја прими честитката за роденден

Ви препорачуваме

„Бекстејџ упад“ кај Лила Филиповска во гардероба – полугола ја прими честитката за роденден

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ реши да и приреди роденденско изненадување на најпопуларната водителка и инфлуенсерка кај нас – Лила Филиповска.

Ја уклучија камерата и се упатија во гардеробата каде се подготвува за снимања на нејзиното телевизиско шоу. Видно изненадена, позитивно секако, со насмевка ја прифати роденденската честитка за, верувале или не, педесетиот роденден.

А како изгледаше се тоа може да погледнете во видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.