Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: 5 интересни употреби на пената за бричење

Видео

ВИДЕО: 5 интересни употреби на пената за бричење

Доколку имате дамка на облеката која треба веднаш да се отстрани, може да ви помогне и пената за бричење, која ја има во речиси секоја бања.

Освен тоа, овој најголем сојузник на мазното машко лице, помага и за отстранување на бигор, како и за подмачкување на врата.

Во следното видео, погледнете пет интересни трикови во кои главна улога ја има токму пената за бричење.

Прочитај повеќе
Маркетинг
Можеби ќе ти се допадне...

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.