fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Јапонски трик за брзо пакување подароци

Ви препорачуваме

ВИДЕО: Јапонски трик за брзо пакување подароци

Ваквиот начин на пакување подароци се практикува во јапонските стоковни куќи бидејќи е брз, а изгледа совршено.

Од почетокот може да оди малку побавно, но со вежба ќе може да ги виткате подароците се побрзо и побрзо.

Видеото кое покажува како се прави тоа, погледнато е повеќе од четири милиони пати.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.