Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Објавен тизерот за последната епизода од „Game of Thrones“ (ВИДЕО)

Видео

Објавен тизерот за последната епизода од „Game of Thrones“ (ВИДЕО)

Објавен тизерот за последната епизода од „Game of Thrones“ (ВИДЕО)

По осум години сага и нетрпение кај фановите, конечно доаѓа крајот на серијата „Game of Thrones“, која и понатаму го држи целиот свет залепен за екраните. Тизерот кој го објави HBO за последната епизода од финалната осма сезона прикажува мал дел од случувањата во последната епизода, во која целиот свет ја очекува разврската за семејствата Таргариен и Старк.

Наредната недела HBO ќе го емитува финалето од серијата „Game of Thrones“, што предизвикува огромен интерес кај фановите. Сценаристите на серијата ветуваат „неочекуван крај и неизвесност до последната секунда“, а љубителите сакаат да видат како ќе заврши оваа сага која се протегаше низ цели шест сезони.

Предупредување! Не го гледајте видеото ако сè уште не сте ја изгледале 5-тата епизода од последната сезона.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.