Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФИЛМСКА СЦЕНА ВО КАРПОШ: „Џеки Чен“ бркаше маж со сатар во раце (ВИДЕО)

Видео

ФИЛМСКА СЦЕНА ВО КАРПОШ: „Џеки Чен“ бркаше маж со сатар во раце (ВИДЕО)

ФИЛМСКА СЦЕНА ВО КАРПОШ: „Џеки Чен“ бркаше маж со сатар во раце (ВИДЕО)

Среде бел ден денеска во Т.Ц. Лептокарија се случувало сцена како на филм.

Маж и жена, најверојатно вработени во кинеска продавница за храна со сатар бркале маж.

Мажот, видно вознемирен, бара да го остават на мира и на минувачите им се жали дека бил нападнат. Но, ситуацијата ескалира и мажот и жената со кинеско потекло (барем на прв поглед) почнуваат да го удираат со ѓубре и разни предмети, а потоа и да го бpкаат со сатар во рацете. Засега нема информации за исходот или за самиот настан.

Видеата се објавени на фејсбук профилот на еден граѓанин.

 

Posted by Dimitar Avramovski on Wednesday, July 17, 2019

 

Posted by Dimitar Avramovski on Wednesday, July 17, 2019

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.