Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„ДЕЖАВУ” ГИ ИЗНЕНАДУВА ДЕЦАТА: Играјте и добијте вредни подароци

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Занимливости

„ДЕЖАВУ” ГИ ИЗНЕНАДУВА ДЕЦАТА: Играјте и добијте вредни подароци

Популарниот кафе-ресторан Дежаву не престана да изненадува!

Овој пат акцентот падна врз Дежаву гејминг центарот каде пристигнаа 30 најмодерни игри произведени со највисока технологија за 2019 година.

Новина е тоа што овој пат, освен што ќе се забавувате, може и да добиете подароци.

Во зависност од резултатот што ќе го постигнете игрите ќе ве наградат со одреден број на таканаречени Тикети, со кои играчите ќе може да си одберат одредени награди во зависност од бројот на собрани тикети, (како Кукли, Падови, Нинтенда, Тротинети и најразлични видови детски играчки).

This slideshow requires JavaScript.

Инаку овој начин на наградување е многу забавен за децата, и е идентичен на најпознатите гејминг центри во светот, а Дежаву со сите овие нови игри се вбројува во еден од најдобрите гејминг центри на Балканот и Европа.

Менаџментот на Дежаву ве поканува да го видите овој најнов светски тренд.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.